Odbojkaši treći na regionalnom

Regionalno natjecanje u odbojci održano je 10. ožujka u Čakovcu. Na natjecanju su nastupile ekipe iz Varaždina, Čakovca, Slatine te iz naše škole. Naša ekipa nastupila je u sastavu: Marko Bubnjić, Nikola Tuba, Nikola Posavec, Marko Koren, Luka Mikor, Vinko Međimorec, Domagoj Kuzmić, Stjepan Ferenčić, Filip Cvek, Tomislav Kušević, Miljenko Sudec i Lovro Živko pod vodstvom profesorice Natalije Šalamon.
Prvu utakmicu naši su odbojkaši odigrali protiv ekipe iz Čakovca i nakon tijesno izgubljenog prvog seta u drugom su setu izgubili 2:0. Za treće mjesto igrali su protiv ekipe iz Slatine koja je izgubila protiv Varaždina i bez većih problema upisali pobjedu 2:0. Kako u ekipi nema nijednog igrača koji se profesionalno bavi odbojkom, na ovom im rezultatu treba čestitati.