Vrlo atraktivan All Stars susret u Križevcima

U Križevcima je u petak 17. veljače održan košarkaški All Stars spektakl. Snage su odmjerili najbolji strani i domaći košarkaši u hrvatskim klubovima. Pred prepunom dvoranom ljubitelja košarke stranci su pobijedili sa 150 – 138. U poluvremenu utakmice održana su natjecanja u tricama i zakucavanju. Najbolji tricaš bio je Marko Car iz Cedevite, dok je pobjedu u zakucavanju odnio Antoine Barbour iz Cibone, koji je na kraju proglašen i za MVP igrača susreta.

Program su dopunile atraktivne navijačice Cedevite, a između četvrtina nastupili su dečki iz akrobatske skupine „Dunk Kings“. Zanimljiv je bio i „after game party“ za vrijeme kojeg je nastupila Antonija Šola sa svojim tamburašima.

Ovom velikom sportskom događaju uz brojna poznata lica iz javnog i političkog života prisustvovao je i župan Koprivničko-križevačke županije Darko Koren.