Sportski uspjesi Gimnazije «Fran Galović»

Poluzavršno natjecanje u stolnom tenisu za djevojke i mladiće održano je 10. travnja 2011. u Varaždinu. Muška ekipa "Gimnazijalca" osvojila je drugo, a ženska ekipa treće mjesto. Iako se stolnotenisači Gimnazije «Fran Galović» nisu uspjeli plasirati u samu završnicu državnog prvenstva, i ovaj je plasman odličan uspjeh. Ekipa "Gimnazijalca» nastupila je u sastavu: Tihana Sodar, Nataša Milanović, Vanja Smontara, Ivan Šlabek, Matija Stojanović i Silvijo Grobenski s mentorom profesorom Damirom Radakovićem.

U petak 11. travnja održano je u Križevcima županijsko natjecanje za djevojke i mladiće u košarci. Gimnazija «Fran Galović» ponovno je bila uspješna: muška ekipa "Gimnazijalca" osvojila je treće mjesto dok je ženska ekipa osvojila prvo mjesto i plasirala se na poluzavršno natjecanje 23. ožujka koje će se održati u Gimnaziji «Fran Galović». Mentor muške ekipe bio je profesor Marijan Kuharić, a ženske ekipe profesorica Natalija Kušenić. Ženska ekipa nastupila je u sastvu: Lucija Golubić, Lucija Sušilović, Klara Timarac, Suzana Zeko, Lea Carek, Petra Šimunić, Dijana Bukovčan, Martina Gregurek, Jasmina Stjepanović, Irina Žnidar, Lea Međimorec i Josipa Gregurina. Čestitke djevojkama i mladićima!