Odbojkaši treći na regionalnom

Sorry, this entry is only available in Croatian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Regionalno natjecanje u odbojci održano je 10. ožujka u Čakovcu. Na natjecanju su nastupile ekipe iz Varaždina, Čakovca, Slatine te iz naše škole. Naša ekipa nastupila je u sastavu: Marko Bubnjić, Nikola Tuba, Nikola Posavec, Marko Koren, Luka Mikor, Vinko Međimorec, Domagoj Kuzmić, Stjepan Ferenčić, Filip Cvek, Tomislav Kušević, Miljenko Sudec i Lovro Živko pod vodstvom profesorice Natalije Šalamon.
Prvu utakmicu naši su odbojkaši odigrali protiv ekipe iz Čakovca i nakon tijesno izgubljenog prvog seta u drugom su setu izgubili 2:0. Za treće mjesto igrali su protiv ekipe iz Slatine koja je izgubila protiv Varaždina i bez većih problema upisali pobjedu 2:0. Kako u ekipi nema nijednog igrača koji se profesionalno bavi odbojkom, na ovom im rezultatu treba čestitati.